KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14808096
nr 1480 8096
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Af Chapman. Signerad, akvarell, 20x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:18:11
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist